СПІВПРАЦЯ З ПРОВІДНИМИ ФАХІВЦЯМИ З БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ТА ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ПІДГОТОВКИ БАКАЛАВРІВ ТА МАГІСТРІВ

У рамках науково-дослідницької співпраці між Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та Тернопільським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС, начальник сектору автотехнічних досліджень відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Бодоряк Юрій та головний судовий експерт цього сектору Романюк Олександр 16.02.2021 на базі кафедри автомобілів провели лекційні заняття для студентів на тему «Безпека дорожнього руху».

Під час лекційного заняття студентам розповідалося про основні причини недостатнього рівня забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні з відповідним рівнем країн Європейського союзу.

Після висвітлення основних причин, студенти жваво обговорювали та наводили приклади щодо з’ясування цих причин, задавали запитання про діяльність Експертної служби, про можливість працевлаштування, про основні завдання автотехнічної експертизи. Також студентам було продемонстровано короткометражний фільм про участь спеціаліста-автотехніка в огляді місця дорожньо-транспортної пригоди.

На базі кафедри автомобілів проведено круглий стіл з обговорення освітніх програм з підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальностями 274 «Автомобільний транспорт» та 275 «Транспортні технології». Враховано пропозиції експертів до внесення окремих змістовних модулів для дисциплін з спеціальностей та рекомендовано окремі нові дисципліни до банку вибіркових дисциплін.

Викладачі та студенти кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя щиро вдячні працівниками центру сектору та криміналістичного дослідження транспортних засобів за цікавий та корисний матеріал. Бажаємо нашим колегам успіхів та процвітання і сподіваємося на плідну співпрацю в майбутньому.