Наукові успіхи кафедри автомобілів

Clipboard07.jpg

Кафедра автомобілів ТНТУ успішно працює на науковій ниві. Поряд звдало проведеною конференцією ICCPT 2019 (https://iccpt.tntu.edu.ua/), яка увійшла уWebofScience, кафедра має черговий здобуток.

Студент групи МНс-31 спеціальності 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті» Олексюк Андрій Васильович під керівництвом доцента кафедри автомобілів Вовка Юрія Ярославовича став переможцем та отримав диплом третього ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році зі спеціальності «Транспортні системи», який відбувався у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відповідно до наказу МОН № 1457 від 24 листопада 2020 р.

Всього було подано 30 студентських наукових робіт з провідних університетів України. У фінал було відібрано12 робіт.

Значна конкуренція серед учасників та високі вимоги до наукових робіт не стали перешкодою для успішного захисту роботи, який відбувся дистанційно7 квітня 2021 року.

Високий рівень знань студента та командна робота дозволили отримати визнання на теренах нашої країни. Комісія відзначила високий рівень роботи та інноваційність рішень. Про напрямки наукових досліджень кафедри дізнались колеги з провідних вищих навчальних закладів України.

Зичимо подальших успіхів у науковій роботістудентам та їх наставникам.